MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW  2012 - RADOM


Grupa A - terminarz - wyniki

 
 Lp  Data Mecz Wynik
1 25.04.2012  Delic-Pol Norwid Częstochowa - EKS Skra I Bełchatów 3:2 20:25, 19:25, 27:25, 25:16, 25:23
UKS SMS NAFTA Piła I  - RCS Czarni Radom 1:3 25:18, 18:25, 15:25, 20:25
2 26.04.2012 EKS Skra I Bełchatów - RCS Czarni Radom 2:3 23:25, 27:25, 19:25, 25:21, 18:20 
Delic-Pol Norwid Częstochowa - UKS SMS NAFTA Piła I 3:0 25:23, 25:17, 25:18 
3 27.04.2012 UKS SMS NAFTA Piła I - EKS Skra I Bełchatów 0:3 19:25, 25:27, 18:25 
RCS Czarni Radom - Delic - Pol Norwid Częstochowa 1:3 33:35, 23:25, 25:18, 21:25 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1  Delic-Pol Norwid Częstochowa 3 6 9:3
2  RCS Czarni Radom 3 5 7:6
3 EKS SKRA I Bełchatów 3 4 7:6
4 UKS SMS NAFTA Piła I 3 3 1:9

Grupa B - terminarz - wyniki

 Lp  Data Mecz Wynik
1 25.04.2012 AKS Resovia I Rzeszów - BKS "Chemink" Bydgoszcz 3:0  25:22, 25:15, 27:25
Trefl SZ Piłka Siatkowa Gdańsk -  KS Gwardia Wrocław 3:2 25:11, 25:11, 20:25, 27:29, 18:16
2 26.04.2012  BKS "Chemink" Bydgoszcz -  KS Gwardia Wrocław 2:3 25:20, 25:16, 20:25, 21:25, 15:17
AKS Resovia I Rzeszów - Trefl SZ Piłka Siatkowa Gdańsk 3:1  23:25, 25:20, 25:16, 25:22
3 27.04.2012 Trefl SZ Piłka Siatkowa Gdańsk -  BKS "Chemink" Bydgoszcz 3:2 27:25, 25:21, 19:25, 23:25, 15:12
KS Gwardia Wrocław - AKS Resovia I Rzeszów 3:1  11:25, 25:16, 25:18, 25:20

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 AKS Resovia I Rzeszów 3 5 7:4
2 KS GWARDIA Wrocław 3 5 8:6
3 Trefl SA Piłka Siatkowa Gdańsk 3
5 7:7
4 BKS „Chemik” Bydgoszcz 3 3 4:9

O miejsca 5-8

 
Data Mecz Wynik
28.04.2012 EKS SKRA I Bełchatów - BKS „Chemik” Bydgoszcz 1:3 27:29, 25:20, 18:25, 23:2
Trefl SA Piłka Siatkowa Gdańsk - UKS SMS NAFTA Piła I 0:3 24:26, 18:25, 23:25

Półfinały (o miejsca 1-4)

 
Data Mecz Wynik
28.04.2012  Delic-Pol Norwid CzęstochowaKS GWARDIA Wrocław 3:1 25:20, 27:25, 27:29, 36:34
AKS Resovia I Rzeszów - RCS Czarni Radom 0:3 19:25, 22:25, 24:26

O miejsca 7-8

 
Data Mecz Wynik
29.04.2012 EKS SKRA I BełchatówTrefl SA Piłka Siatkowa Gdańsk 3:1 25:14, 25:22, 26:28, 25:22

O miejsca 5-6

 
Data Mecz Wynik
29.04.2012 BKS „Chemik” Bydgoszcz UKS SMS NAFTA Piła I 2:3 25:22, 25:21, 10:25, 22:25, 16:18

O miejsca 3-4

 
Data Mecz Wynik
29.04.2012 KS GWARDIA Wrocław - AKS Resovia I Rzeszów 0:3 24:26, 22:25, 19:25

FINAŁ

 
Data Mecz Wynik
29.04.2012 Delic-Pol Norwid Częstochowa - RCS Czarni Radom 3:0 25:20, 25:15, 29:27

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
Miejsce Drużyna Zawodnicy z SMS
1 Delic–Pol Norwid Częstochowa N.Wolański,  M.Bieniek, A.Smolarczyk, A.Kowalski
2 Czarni Radom B.Grzechnik, Ł.Łapszyński,  P.Orczyk,  Ł.Zugaj
3 AKS I Rzeszów J.Woś,  B.Gajdek, A.Śliwka
4 Gwardia Wrocław M.Superlak, M.Muzaj
5 UKS SMS NAFTA Piła I  
6 Chemik Bydgoszcz M.Kamiński, J.Nowakowski, B.Filipiak
7 Skra Bełchatów  
8 Trefl Gdańsk S.Stolc 


NAGRODY INDYWIDUALNE

  • MVP zawodów: - Jakub Wachnik (RCS Czarni Radom)
  • Najlepszy przyjmujący: - Kamil Maruszczyk (Delic-Pol Norwid Częstochowa)
  • Najlepszy atakujący: - Maciej Muzaj (SMS/Gwardia Wrocław)
  • Najlepszy rozgrywający: - Marcin Janusz (EKS Skra Bełchatów)
  • Najlepiej blokujący: - Bartłomiej Królicki (Delic-Pol Norwid Częstochowa)
  • Najlepszy libero: - Jakub Woś (SMS/AKS Resovia I Rzeszów)