MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW  2011 - OLSZTYN


Grupa A - terminarz - wyniki

 
 Lp  Data Mecz Wynik
1 16.03.2011  AZS UWM Olsztyn - Czarni Radom  0:3 15:25, 18:25, 24:26
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała  - AKS I Rzeszów 1:3 17:25, 32:30, 17:25, 17:25 
2 17.03.2011 Czarni Radom - AKS I Rzeszów 3:1 25:18, 21:25, 25:21, 25:18 
AZS UWM Olsztyn - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 28:26, 25:21, 25:13 
3 18.03.2011 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Czarni Radom 0:3 22:25, 18:25, 22:25 
AKS I Rzeszów - AZS UWM Olsztyn 3:0 25:22, 25:22, 25:23 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1  Czarni Radom  3 6 9:1
2  AKS I Rzeszów 3 5 7:4 
3  AZS UWM Olsztyn 3 4 3:6
4 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3 3 1:9

Grupa B - terminarz - wyniki

 Lp  Data Mecz Wynik
1 16.03.2011 Skra Bełchatów - Delic–Pol Częstochowa 1:3  25:20, 18:25, 14:25, 25:27
Błyskawica Szczecin -  Joker Piła 2:3 23:25, 25:15, 21:25, 25:23, 11:15
2 17.03.2011  Delic–Pol Częstochowa -  Joker Piła 1:3 19:25, 24:26, 30:28, 18:25
Skra Bełchatów - Błyskawica Szczecin 1:3  19:25, 25:16, 25:27, 23:25
3 18.03.2011  Błyskawica Szczecin - Delic–Pol Częstochowa 2:3 19:25, 23:25, 28:26, 25:20, 11:15
Joker Piła - Skra Bełchatów 3:0  25:19, 25:20, 25:21

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 Joker Piła 3 6 9:3
2 Delic–Pol Częstochowa 3 5 7:6
3 Błyskawica Szczecin 3
4 7:7
4 Skra Bełchatów 3 3 2:9

O miejsca 5-8

 
Data Mecz Wynik
19.03.2011 AZS UWM Olsztyn - Skra Bełchatów 1:3 25:22, 25:19, 22:25, 25:16
Błyskawica Szczecin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 25:19, 25:16, 25:10

Półfinały (o miejsca 1-4)

 
Data Mecz Wynik
19.03.2011 Czarni Radom  - Delic–Pol Częstochowa 3:1 25:22, 25:19, 22:25, 25:16
Joker Piła - AKS I Rzeszów 1:3 25:22, 22:25, 23:25, 22:25

O miejsca 7-8

 
Data Mecz Wynik
20.03.2011 AZS UWM Olsztyn - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:1 33:31, 22:25, 25:22, 25:22

O miejsca 5-6

 
Data Mecz Wynik
20.03.2011 Skra Bełchatów - Błyskawica Szczecin 3:1 25:20, 21:25, 25:20, 25:11

O miejsca 3-4

 
Data Mecz Wynik
20.03.2011 Delic–Pol Częstochowa - Joker Piła 0:3 19:25, 27:29, 19:25

FINAŁ

 
Data Mecz Wynik
20.03.2011 Czarni Radom - AKS I Rzeszów 3:0 25:23, 25:15, 25:18

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
Miejsce Drużyna Zawodnicy z SMS
1 Czarni Radom B.Grzechnik,Ł.Łapszyński, P.Orczyk,  K.Gonciarz, Ł.Zugaj
2 AKS I Rzeszów J.Woś
3 Joker Piła M.Bachmatiuk
4 Delic–Pol Częstochowa N.Wolański, M.Kaczyński, K.Modzelewski
5 Skra Bełchatów  
6 Błyskawica Szczecin  
7 AZS UWM Olsztyn  
8 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała  


NAGRODY INDYWIDUALNE

  • MVP zawodów: - Szymon Romać (RCS Czarni Radom)
  • Najlepszy przyjmujący: - Łukasz Łapszyński (RCS Czarni Radom)
  • Najlepszy atakujący: - Mateusz Malinowski (MUKS Joker Piła)
  • Najlepszy rozgrywający: - Kacper Gonciarz (RCS Czarni Radom)
  • Najlepiej broniący: - Tomasz Głód (AKS Resovia Rzeszów )
  • Najlepiej zagrywający: - Szymon Romać (RCS Czarni Radom)