MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW  2010 - PIŁA


Grupa A - terminarz - wyniki

 
 Lp  Data Mecz Wynik
1 27.04.2010  Delic-Pol Częstochowa -Bzura Ozorków  2:3 17:25, 25:23, 20:25, 26:24, 11:15 
Wiking Tomaszów Maz.  - Trefl Gdańsk 1:3   25:21, 23:25, 18:25, 21:25
2 28.04.2010 Bzura Ozorków - Trefl Gdańsk 1:3   25:20, 14:25, 25:27, 24:26 
Delic-Pol Częstochowa - Wiking Tomaszów Maz. 0:3   21:25, 26:28, 15:25
3 29.04.2010 Wiking Tomaszów Maz. - Bzura Ozorków  0:3 20:25, 15:25, 21:25 
Trefl Gdańsk - Delic-Pol Częstochowa 3:1  16:25, 25:21, 25:23, 25:23

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1  Trefl Gdańsk 6 9:5
2  Bzura Ozorków  3  8:4
3  Wiking Tomaszów Maz. 3 6:8 
4  Delic-Pol Częstochowa 3 3:9 

Grupa B - terminarz - wyniki

 Lp  Data Mecz Wynik
1 27.04.2010 Czarni Radom -Chemik Olsztyn   3:0  25:21, 25:18, 25:10
MOS Wola Warszawa -  Joker Piła 2:3 25:21, 18:25, 25:18, 19:25, 13:15 
2 28.04.2010  Chemik Olsztyn -  Joker Piła 0:3 13:25, 18:25, 16:25 
Czarni Radom - MOS Wola Warszawa  3:2 22:25, 25:18, 23:25, 25:19, 17:15  
3 29.04.2010  MOS Wola Warszawa - Chemik Olsztyn 3:0 25:19, 26:24, 25:14
Joker Piła - Czarni Radom 3:0  25:22, 25:23, 25:20

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 Joker Piła 3 9:2 
2 Czarni Radom 3 5 6:5
3 MOS Wola Warszawa  3  4 7:6 
4 Chemik Olsztyn  3  3 0:9 

O miejsca 5-8

 
Data Mecz Wynik
30.04.2010 Wiking Tomaszów Maz. - Chemik Olsztyn 3:1   25:18, 25:15, 23:25, 25:17
Delic-Pol Częstochowa -MOS Wola Warszawa   3:0 25:14, 25:19, 25:21

Półfinały (o miejsca 1-4)

 
Data Mecz Wynik
30.04.2010 Trefl Gdańsk -  Czarni Radom 2:3 22:25, 25:23, 16:25, 27:25, 11:15
Bzura Ozorków - Joker Piła  1:3 23:25, 25:20, 19:25, 18:25

O miejsca 7-8

 
Data Mecz Wynik
01.05.2010 MOS Wola Warszawa  - Chemik Olsztyn 3:1 17:25, 25:17, 25:19, 25:21

O miejsca 5-6

 
Data Mecz Wynik
01.05.2010 Wiking Tomaszów Maz. - Delic-Pol Częstochowa 3:2 22:25, 15:25, 26:24, 25:23, 15:1

O miejsca 3-4

 
Data Mecz Wynik
01.05.2010 Bzura Ozorków - Trefl Gdańsk 3:2 25:16, 23:25, 25:16, 19:25, 15:9

FINAŁ

 
Data Mecz Wynik
01.05.2010 Czarni Radom -  Joker Piła 3:0 25:19, 25:13, 25:18

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
Miejsce Drużyna Zawodnicy z SMS
1 Czarni Radom B.Grzechnik,Ł.Łapszyński, P.Orczyk, J.Wachnik
2 Joker Piła M.Bachmatiuk
3 Bzura Ozorków  
4 Trefl Gdańsk S.Stolc 
5 Wiking Tomaszów Maz.  
6 Delic-Pol Częstochowa M.Kaczyński 
7 MOS Wola Warszawa  
8 Chemik Olsztyn