MEDALIŚCI  MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIORÓW W  LATACH   1971 - 2006
ROK miejsce finałów MP MISTRZ POLSKI WICEMISTRZ POLSKI BRĄZOWY MEDALISTA
1971 Nowa Huta MKS MDK WARSZAWA HUTNIK NOWA HUTA GWARDIA WROCŁAW
1972 Lublin HUTNIK NOWA HUTA STAL MIELEC GWARDIA WROCŁAW
1973 Tomaszów HUTNIK NOWA HUTA LECHIA TOMASZÓW MAZ. STAL MIELEC
1974 Mielec MKS MDK WARSZAWA START  LUBLIN HUTNIK KRAKÓW
1975 Mielec PAŁAC MŁODZIEŻY ŁÓDŹ STAL  MIELEC RZEMIEŚLNIK WARSZAWA
1976 Łódź AZS  LUBLIN BESKID ANDRYCHÓW ANILANA  ŁODŹ
1977 Warszawa MKS MDK WARSZAWA BESKID  ANDRYCHÓW ANILANA  ŁÓDŹ
1978 Słupsk ANILANA  ŁODŹ START  GDYNIA MKS MDK  WARSZAWA
1979 Andrychów MKS  MDK  WARSZAWA PŁOMIEŃ  SOSNOWIEC RESOVIA  RZESZÓW
1980 Wrocław MKS  MDK WARSZAWA GWARDIA  WROCŁAW PŁOMIEŃ  SOSNOWIEC
1981 Warszawa MKS  MDK  WARSZAWA PŁOMIEŃ  SOSNOWIEC ZNICZ   GORZÓW
1982 Wałbrzych MKS  MDK  WARSZAWA STAL  STOCZNIA  SZCZECIN CHEŁMIEC  WAŁBRZYCH
1983 Łódź STAL  STOCZNIA  SZCZECIN MKS  MDK  WARSZAWA  WIFAMA  ŁODŹ
1984 Szczecin STAL  STOCZNIA SZCZECIN MKS  MDK  WARSZAWA LECHIA  TOMASZÓW MAZ.
1985 Nysa MKS  MDK  WARSZAWA AZS  OLSZTYN STAL  STOCZNIA  SZCZECIN
1986 Warszawa MKS  MDK  WARSZAWA RESURSA  ŁÓDŹ CHEŁMIEC  WAŁBRZYCH
1987 Łódź RESURSA  ŁODŹ GWARDIA  WROCŁAW MKS  MDK  WARSZAWA
1988 Andrychów AZS  OLSZTYN BESKID  ANDRYCHÓW STAL  STOCZNIA  SZCZECIN
1989 Wałbrzych CHEŁMIEC  WAŁBRZYCH MKS  MDK  WARSZAWA IKAR   LEGNICA
1990 Świdnik CHEŁMIEC  WAŁBRZYCH WIFAMA  ŁÓDŹ SPOŁEM  ŁODŹ
1991 Warszawa AZS  OLSZTYN HUTNIK  KRAKÓW MKS  MDK  WARSZAWA
1992 Jastrzębie AZS  OLSZTYN JASTRZĘBIE  BORYNIA STAL  STOCZNIA  SZCZECIN
1993 Olsztyn CHEŁMIEC WAŁBRZYCH AZS CZĘSTOCHOWA JASTRZĘBIE BORYNIA
1994 Gubin AZS CZĘSTOCHOWA BBTS WŁOKNIARZ BB HURAGAN  WOŁOMIN
1995 Rzeszów WŁÓKNIARZ BIELSKO BIAŁA MKS  MDK WARSZAWA CHEŁMIEC  WAŁBRZYCH
1996 Gliwice MKS MDK  WARSZAWA AZS  CZESTOCHOWA JASTRZĘBIE BORYNIA
1997 Wałbrzych CHEŁMIEC HOWELL WAŁBRZ AZS RESOVIA  RZESZÓW JASTRZĘBIE  BORYNIA
1998 Piła BBTS ORIGINAL BIELSKO BIAŁA AZS YAWAL CZĘSTOCHOWA JOKER  PIŁA
1999 Bielsko Biała BBTS ORIGINAL BIELSKO  BIAŁA MKS MOS WOLA WARSZAWA WIFAMA  ŁÓDŹ
2000 Nysa MKS MOS WOLA WARSZAWA AZS  UMW OLSZTYN AZS GALAXIA CZĘSTOCHOWA
2001 Bydgoszcz AZS CZESTOCHOWA MORZE  SZCZECIN AZS UMW OLSZTYN
2002 Piła AZS  CZĘSTOCHOWA JOKER  PIŁA GÓRNIK  RADLIN
2003 Gubin MKS MOS WOLA WARSZAWA JOKER   PIŁA MORZE  SZCZECIN
2004 Szczecin MKS MOS WOLA WARSZAWA GWARDIA  WROCŁAW AZS UWM  OLSZTYN
2005 Bełchatów MKS MOS BĘDZIN UMKS MOS WOLA WARSZAWA DELIC POL NORWID CZĘSTOCHOWA
2006 Kędzierzyn SKRA BEŁCHATÓW MMKS KĘDZIERZYN KOŹLE KS  METRO WARSZAWA