Sezon 2013/2014




KADRA SMS SPAŁA


TRENERZY
  •  I - trener - Jacek Nawrocki
  •  II - trener - Maciej Zendeł
Nr Nazwisko i imię Pozycja
1 Borończyk Karol atakujący
2 Badura Piotr środkowy
3 Komenda Marcin rozgrywający
4 Dawid Wojciech przyjmujący
5 Gulak Krzysztof przyjmujący
6 Lipiński Bartłomiej atakujący
7 Gryc Paweł atakujący
8 Zwiech Jakub środkowy
9 Bieńkowski Krzysztof rozgrywający
10 Śliwka Aleksander przyjmujący
11 Zimoń Łukasz środkowy
12 Fornal Jan przyjmujący
13 Szymura Rafał przyjmujący
14 Drewniak Bartosz rozgrywający
15 Kochanowski Jakub środkowy
16 Zabłocki Jakub libero
17 Siemiątkowski Jan atakujący
18 Niemiec Patryk środkowy
19 Ziobrowski Jakub atakujący
20 Fornal Tomasz przyjmujący
21 Droszyński Kamil rozgrywający
22 Szaniawski Kamil środkowy
23 Stelmach Kacper przyjmujący
24 Pasiński Artur przyjmujący

 


 

TERMINY MECZY SMS  SPAŁA w hali OPO Spała


MŁODA LIGA
Lp Data godz. GOSPODARZ GOŚĆ UWAGI
1 05.X.2013 16.00 SMS Spała Asseco Resovia Rzeszów
2 19.X.2013 17.30 SMS Spała AZS Częstochowa
3 02 XI.2013 15.00 SMS Spała Transfer Bydgoszcz do przełożenie
4 16.XI.2013 16.00 SMS Spała Indykpol AZS Olsztyn
5 30. XI.2013 15.00 SMS Spała WKS Czarni Radom
6 21.XII.2013 15.00 SMS Spała Lotos Trefl Gdańsk
7 04.I.2014 16.00 SMS Spała ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
8 18.I.2014 15.00 SMS Spała   AZS Politechnika Warszawska
9 01 II.2014 16.00 SMS Spała Skra Bełchatów
10 22.II.2014 16.00 SMS Spała   Jastrzębski Węgiel
11 15 III.2014 17.30 SMS Spała Effector Kielce
12 12.IV.2014 16.00 SMS Spała   BBTS ATH Bielsko-Biała

 


 

TERMINY/WYNIKI

 

  Trefl ZAKSA Resov Polit. AZS Częst. Skra Trans. Jastrz AZS Olszt Effect Czarni BBTS SMS
Trefl Gdańsk Trefl 05.10 18.01 19.10  01.02 02.11  22.02  16.11  15.03  30.11  12.04   14.12 26.04 
3:2  2:3  3:1  3:0  3:0  3:0  3:1  3:2  3:0  3:2  3:0  3:0 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  11.01 Zaksa 19.10 01.02  02.11  22.02   16.11  15.03 30.11  12.04  14.12  26.04  28.09
0:3  3:1  3:2  2:3  3:0  3:0  3:0  3:1  3:0  3:1  3:0  1:3
Resovia Rzeszów 12.10  25.01 Resovia 02.11  22.02   16.11 15.03  30.11   12.04 14.12  26.04  28.09  11.01
 3:1 3:1  3:1  3:0 3:0  3:0  3:0  3:1  3:0  3:0  3:0 0:3 
Politechnika Warszawa 25.01  26.10  08.02 Politechnika  16.11 15.03   30.11 12.04  14.12  26.04  28.09 11.01  12.10
2:3  3:2  1:3  3:0  3:1  3:0   1:3 2:3  2:3  3:0 3:1  0:3 
PSP AZS Częstochowa  26.10  08.02 09.11 08.03  Częstochowa  30.11 12.04   14.12 26.04  28.09  11.01 12.10 25.01 
2:3  0:3  1:3  3:1  1:3  3:1  3:1   3:1 2:3 1:3  3:2  1:3 
Skra Bełchatów  08.02 09.11  08.03  23.11   29.03 Skra 14.12  26.04  28.09 11.01 12.10 25.01  26.10 
0:3  1:3  0:3  0:3  1:3  0:3  0:3  1:3 0:3  3:2  2:3   0:3
Transfer Bydgoszcz  09.11 08.03  23.11 29.03  07.12  19.04  Delecta 28.09 11.01 12.10 25.01  26.10  08.02 
1:3  0:3  1:3  2:3  3:0  3:1  1:3 3:0  3:1  2:3  3:1  3:2 
Jastrzębski Węgiel  08.03 23.11  29.03  07.12  19.04  21.12  04.01 Jastrzębie 12.10 25.01  26.10  08.02  09.11
0:3  1:3  0:3   3:0 1:3  3:0  3:0  0:3  3:0  3:1  3:0  0:3 
ASZ Olsztyn  23.11 29.03  07.12 19.04   21.12  04.01  05.10 18.01  Olsztyn 01.02  08.02  09.11  08.03 
3:1  1:3   1:3 3:1  3;0  3:1  1:3  3:1  0:3  1:3 3:1  2:3 
Effector Kielce 29.03  07.12  19.04  21.12  04.01  05.10 18.01  19.10 26.10 Kielce 09.11  08.03  23.11 
3:0  1:3  1:3  2:3  3:0  1:3  3:1  3:1 3:2   3:0 2:3  0:3 
WKS Czarni Radom  07.12  19.04 21.12 04.01  05.10 18.01  19.10  01.02 02.11  22.02  Czarni  23.11 29.03 
2:3   0:3 3:1  3:0  0:3  3:0  3:0  1:3  0:3   3:0 3:2   0:3
BBTS Bielsko Biała 19.04  21.12   04.01 05.10 18.01  19.10 01.02  02.11   22.02 16.11  15.03  B-B 07.12
0:3   3:2 0:3   3:2 0:3  2:3  1:3  3:2  0:3   1:3 3:2  0:3 
SMS PZPS Spała 21.12  04.01 05.10 18.01  19.10 01.02  02.11   22.02 16.11  15.03  30.11  12.04  SMS
3:0   3:2 3:1  3:1  3:0  3:0  3:2  3:0  3:1  0:3  3:0   3:0

 

TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
meczowe
Sety
1 SMS PZPS Spała 24 61 65:17
2 Asseco Resovia Rzeszów 24 59 57:22
3 Lotos Trefl Gdańsk 24 52 55:30
4 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 52 54:33
5 Indykpol AZS Olsztyn 24 38 42:37
6 Effector Kielce 24 35 43:43
7 Jastrzębski Węgiel 24 32 35:42
8 Centralna Szkoła PSP AZS Częstochowa 24 30 38:46
9 AZS Politechnika Warszawska 24 29 41:47
10 Transfer Bydgoszcz 24 29 35:51
11 RCS Czarni Radom  24 29 32:50
12 BBTS Bielsko-Biała 24 14 28:61
13 PGE Skra Bełchatów 24 8 16:62

 

FINAŁ
(do 2 zwycięstw)
 
Resovia Rzeszów SMS PZPS Spała 0:3  19:25, 20:25, 22:25  0:1 
 
SMS PZPS  Spała  Resovia Rzeszów 3:0 25:18, 25:20, 25:21 2:0