Sezon 20010/2011


KADRA NLO SMS PZPS I SPAŁA

SMS I

TRENERZY
  • I trener - Grzegorz Ryś
  • II trener - Sebastian Pawlik
ZAWODNICY
  • Bachmatiuk Marcin - środkowy
  • Dryja Dawid - środkowy
  • Gluz Mateusz - przyjmujący
  • Gonciarz Kacper - rozgrywający
  • Macyra Szymon - przyjmujący
  • Modzelewski Krzysztof - przyjmujący
  • Olenderek Maciej - libero
  • Romać Szymon - atakujący
  • Wdowiak Damian - atakujący
  • Zalewski Adrian - przyjmujący
  • Dąbrowski Bartłomiej- rozgrywający
  • Grzechnik Bartłomiej - środkowy
  • Kaczyński Michł - przyjmujący
  • Kamiński Marek - środkowy
  • Luks Bartłomiej - libero
  • Łapszyński Łukasz - przyjmujący
  • Mucha Konrad - środkowy
  • Orczyk Piotr - przyjmujący
  • Stolc Sławomir - przyjmujący
  • Superlak Michał - rozgrywający
  • Wachnik Jakub - atakujący
  • Woś Jakub - libero
  • Zugaj Łukasz - rozgrywający

TERMINY MECZY SMS I SPAŁA w hali OPO Spała

 

I LIGA
Lp Data godz. GOSPODARZ GOŚĆ UWAGI
1 25.09.2010 18.00 SMS PZPS I Spała Trefl Gdańsk  
2 09 X.20010 11.00
SMS I PZPS Spała  MUKS Joker Rodło Piła   
3 23 X.20010 17.00 SMS I PZPS Spała  BBTS Bielsko Biała  
4 06 XI.20010 17.00
SMS I PZPS Spała Stal AZS PWSZ Nysa   
5 13 XI.20010 18.00 SMS I PZPS Spała  MCKiS PKE Energetyk Jaworzno  
6 27 XI.20010 18.00
SMS I PZPS Spała Pekpol Ostrołęka   
7 22 XII.2010 17.00 SMS I PZPS Spała  ASPS Avia Świdnik  
8 15 I.20011 17,00
SMS I PZPS Spała Rajbud GTPS Gorzów Wlkp.  
9 29 I.20011 17.00 SMS I PZPS Spała  MKS MOW Orzeł Międzyrzecz  
10 12 II.20011 17.00
SMS I PZPS Spała Slepsk Suwałki   
11 26 II.20011 17.00 SMS I PZPS Spała  MKS MOS Interpromex Będzin  
12 09 III.20011 17.00
SMS I PZPS Spała Jadar Radom   




TERMINY/WYNIKI

  Jadar Trefl Avia Joker GTPS BBTS Orzeł Stal Ślepsk Energ. MOS Pekpol SMS
Jadar Radom  
22 XII
09 X
16 X
23 X
29 I
06 XI
12 II
13 XI
26 II
27 XI
12 III
04 XII
1:3 
3:0 
3:0 
 2:3
3:0  
 3:0
 
 2:3
 
3:0 
 
 1:3
Trefl Gdańsk
02 X
 
15 I
22 I
29 I
06 XI
12 II
13 XI
26 II
27 XI
12 III
04 XII
18 XII
2:3 
3:0 3:2 3:2 1:3     3:0  
3:1 
  3:1 3:0
ASPS Avia Świdnik
08 I
16 X
 
29 I
06 XI
12 II
13 XI
26 II
27 XI
12 III
04 XII
18 XII
02 X
 2:3
 1:3
 0:3
0:3 
 
 3:1
 
3:1 
 
 1:3
3:0 
 3:0
MUKS Joker Rodło Piła
15 I
22 I
30 X
 
12 II
13 XI
26 II
27 XI
12 III
04 XII
18 XII
02 X
08 I
1:3 
3:1 
 
  3:2
 
3:2
 
3:0 
3:1
2:3 
3:1 
Rajbud GTPS Gorzów Wlkp.
22 I
30 X
05 II
10 XI
 
26 II
27 XI
12 III
04 XII
18 XII
02 X
08 I
16 X
3:1
3:1 
3:1 
3:2
 
3:1 
 
1:3 
3:2 
2:3 
0:3 
 3:1
BBTS Bielsko Biała
30 X
05 II
10 XI
19 II
20 XI
 
12 III
04 XII
18 XII
02 X
08 I
16 X
22 I
3:2 
3:1 
3:2 
 
 3:1
 
 2:3
2:3 
3:0 
 1:3
 2:3
 3:0
MKS MOW Orzeł Międzyrzecz
05 II
10 XI
19 II
20 XI
05 III
11 XII
 
18 XII
02 X
08 I
15 I
22 I
30 X
 
1:3 
 
0:3 
 
1:3 
0:3 
 0:3
3:0 
 
 
3:1 
Stal AZS PWSZ Nysa
10 XI
19 II
20 XI
05 III
11 XII
09 III
25 IX
 
08 I
16 X
22 I
30 X
05 II
2:3 
 
 3:1
 
 2:3
 
3:0 
 
3:0 
2:3 
3:0 
 
Ślepsk Suwałki
19 II
20 XI
05 III
11 XII
09 III
25 IX
22 XII
09 X
 
22 I
30 X
05 II
10 XI
 
0:3 
 
2:3 
 
3:1 
 
3:2 
 3:0
3:1 
3:2 
 
MCKiS PKE Energetyk Jaworzno
20 XI
05 III
11 XII
09 III
25 IX
22 XII
09 X
15 I
23 X
 
05 II
10 XI
19 II
 2:3
 
 3:0
 
0:3 
 3:0
3:2
1:3 
 0:3
3:0 
 3:2
 
MKS MOS Interpromex Będzin
05 III
11 XII
09 III
25 IX
22 XII
09 X
16 x
23 X
29 I
06 XI
 
19 II
20 XI
 
0:3 
 
3:2 
 0:3
1:3 
1:3 
 3:0
3:2 
3:2 
 
 3:0
Pekpol Ostrołęka
11 XII
09 III
25 IX
14.10
09 X
15 I
23 X
29 I
06 XI
12 II
13 XI
 
05 III
3:0 
 
3:0 
1:3
 2:3
3:1 
3:1 
3:2 
2:3
 
1:3 
 
SMS I PZPS Spała
09 III
25 IX
22 XII
09 X
15 I
23 X
29 I
06 XI
10.XI
13 XI
26 II
27 XI
 
 
1:3 
0:3
0:3 
0:3
0:3
  0:3
0:3
0:3 
 
0:3 



TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 Rajbud GTPS Gorzów Wlkp. 19 39 48:30
2 Trefl Gdańsk 18 38 45:25
3 MUKS Joker Rodło Piła 18 34 43:31
4 Ślepsk Suwałki 17 33 41:28
5 Jadar Radom  17 32 41:28
6 BBTS Bielsko Biała 19 32 41:36
7 Stal AZS PWSZ Nysa 16 29 36:28
8 Pekpol Ostrołęka 18 28 38:35
9 MKS MOS Interpromex Będzin 18 25 34:37
10 ASPS Avia Świdnik 18 20 26:39
11 MCKiS PKE Energetyk Jaworzno 17 19 26:37
12 MKS MOW Orzeł Międzyrzecz 12 7 13:32
13 SMS I PZPS Spała 17 0 5:51

Źródło: siatka.org/SMS Spała


Sezon 2009/2010


KADRA NLO SMS PZPS I SPAŁA



TRENERZY
  • Grzegorz Ryś - I trener
  • Sebastian Pawlik - II trener
  • Wiktor Broński - trener odnowy
ZAWODNICY
  1. Tomasz Kowalski - rozgrywający
  2. Patryk Szczurek - rozgrywający
  3. Kacper Gonciarz- rozgrywający
  4. Kamil Szewczyk - rozgrywający
  5. Buchowski Adrian - przyjmujący
  6. Wojciech Ferens - przyjmujący
  7. Mateusz Nożewski - przyjmujący
  8. Krzysztof Modzelewski - przyjmujący
  9. Adrian Zalewski - przyjmujący
  10. Matuesz Gluz - przyjmujący
  11. Szymon Macyra - przyjmujący
  12. Hain Piotr - środkowy
  13. Tomasz Kalembka - środkowy
  14. Dawid Dryja - środkowy
  15. Mateusz Przybyła - środkowy
  16. Marcin Bachmatiuk - środkowy
  17. Miłosz Hebda - atakujący
  18. Piotrowski Mateusz - atakujący
  19. Szymon Romać - atakujący
  20. Bartosz Kaczmarek - libero

TERMINY/WYNIKI

  Trefl BBTS Avia AZS Pronar GTPS MCKiP Ślepsk Morze Fart Orzeł Joker SMS
Trefl
Gdańsk
 
16.I 
 24.X
30.I 
07.XI 
13.II 
 18.XI
 27.II
28.XI 
06.III 
 12.XII
20.III 
19.XII 
3:2 
3:0 
3:1 
 2:3
3:0 
3:1 
3:1 
3:0 
3:1 
3:2 
3:0 
3:0 
BBTS B-B
17.X 
 
30.I 
07.XI 
 13.II
18.XI 
27.II 
 28.XI
06.III 
12.XII 
20.III 
19.XII 
09.I 
3:2 
2:3 
3:1 
0:3 
3:1 
 3:0
3:1 
3:0 
1:3 
 3:1
 2:3
0:3 
Avia Świdnk
23.I 
31.X 
 
13.II 
18.XI 
27.II 
 28.XI
 06.III
 12.XII
20.III 
19.XII 
19.I 
17.X 
3:2 
0:3 
0:3 
3:0 
3:1 
3:1 
 3:2
 3:0
 1:3
1:3 
3:1 
3:2 
AZS
Nysa
31.X 
03.II 
14.XI 
 
 27.II
28.XI 
 06.III
12.XII
 20.III
19.XII 
19.I 
 17.X
 23.I
1:3 
3:1 
 0:3
3:1 
1:3 
 2:3
3:1 
3:0 
2:3 
3:1 
1:3 
1:3 
Pronar
Hajnówka
03.II 
 14.XI
17.II 
 21.XI
 
06.III 
 12.XII
20.III 
19.XII 
 19.I
 17.X
23,I 
 31.X
0:3 
 3:1
3:1 
2:3 
3:2 
3:0 
0:3 
3:0 
 0:3
1:3 
0:3 
2:3 
GTPS
Gorzów Wlkp.
 14.XI
17.II 
21.XI 
03.III 
05.XII 
 
20.III
19.XII 
19.I 
17.X 
 23.I
31.X 
03.II 
1:3 
3:2 
0:3
3:2 
3:2 
3:0 
3:1 
 3:1
2:3 
 3:0
 3:2
3:2 
MCKiP
Jaworzno
17.II 
 21.XI
03.III 
05.XII 
13.III 
16.XII 
 
 19.I
17.X 
 23.I
 31.X
 03.II
 14.XI
 0:3
3:1 
 3:1
0:3 
3:0 
3:1 
3:1 
 3:1
 3:0
1:3 
0:3 
3:2 
Ślepsk
Suwałki
21.XI 
03.III 
05.XII 
 13.III
16.XII 
27.III 
10.X 
 
 23.I
31.X 
 03.II
14.XI 
17.II 
0:3 
3:0 
 0:3
3:0
 0:3
3:0 
3:1 
3:2 
1:3 
 3:2
3:0 
3:0 
KS Morze
Szczecin
03.III 
05.XII 
13.III 
16.XII 
27.III
 10.X
 16.I
 24.X
 
 07.XI
 14.XI
 17.II
21.XI
 1:3
2:3 
 3:0
3:2 
3:0 
 2:3
3:0 
3:0 
 3:1
3:2 
1:3 
3:1 
Fart
Kielce
05.XII 
13.III
16.XII 
 27.III
10.X 
16.I 
24.X 
30.I 
03.II 
 
17.II 
21.XI 
 03.III
1:3 
3:1 
 0:3
 2:3
3:0 
3:0 
3:1 
3:2 
0:3 
 3:0
3:0 
0:3 
Orzeł
Międzyrzecz
13.III 
 16.XII
 27.III
10.X 
 16.I
 24.X
30.I 
07.XI 
13.II 
18.XI 
 
 03.III
05.XII 
2:3 
3:2 
3:2 
 3:0
3:1 
1:3 
2:3 
3:1 
3:0 
0:3 
 1:3
3:2 
Joker
Piła
16.XII 
27.III 
10.X 
16.I 
24.X 
30.I 
07.XI 
13.II 
 18.XI
27.II 
 28.XI
 
13.III 
2:3 
3:0 
3:2 
2:3 
3:0 
3:0 
3:0 
3:1 
3:0 
3:0 
3:2 
3:0 
SMS I Spała
 27.III
 10.X
16.I 
24.X 
30.I 
07.XI 
13.II 
18.XI 
27.II 
28.XI 
06.III 
12.XII 
 
1:3 
2:3 
0:3 
3:1 
3:1 
1:3 
0:3 
0:3 
3:0 
1:3 
1:3 
1:3 

 

TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 Trefl Gdańsk 24 62 2245:1963
2 KS Fart Kielce 24 52 2061:1912
3 Joker-Rodło Piła 24 51 2093:1899
4 ASPS Avia Świdnik 24 40 2068:2046
5 MKS Orzeł Międzyrzecz AZS AWF 24 36 2212:2248
6 Rajbud GTPS Gorzów Wlkp. 24 35 2127:2147
7 BBTS Bielsko Biała 24 32 2138:2178
8 AZS PWSZ Nysa 24 31 2158:2174
9 Śleps Suwałki 24 30 1987:2026
10 MCKiS PKE Energetyk Jaworzno 24 30 1983:1975
11 Pronar Parkiet Hajnówka 24 25 1946:2042
11 SMS PZPS I Spała 24 22 1964:2188
11 KS Morze Bałtyk Szczecin 24 22 1853:2037

Sezon 2008/2009


KADRA NLO SMS PZPS I SPAŁA



TRENERZY
  • Grzegorz Ryś
  • Karol Janaszewski
  • Maciej Zendeł
  • Tomasz Wasilkowski
ZAWODNICY
  1. Fitrzyk Krzysztof - środkowy
  2. Gajowczyk Paweł - przyjmujący
  3. Grzywacz Paweł - środkowy
  4. Naliwajko Maciej - przyjmujący
  5. Kurmin Dariusz - środkowy
  6. Mika Mateusz - przyjmujący
  7. Surma Grzegorz - przyjmujący
  8. Walczykowski Igor - atakujący
  9. Włodarczyk Wojciech - rozgrywający
  10. Buchowski Adrian - przyjmujący
  11. Ferens Wojciech - przyjmujący
  12. Drzyzga Fabian - rozgrywający
  13. Hain Piotr - środkowy
  14. Hebda Miłosz - atakujący
  15. Horoszkiewicz Miłosz - środkowy
  16. Kaczmarek Bartosz - libero
  17. Kalembka Tomasz - środkowy
  18. Kowalski Tomasz - rozgrywający
  19. Kozłowski Igor - atakujący
  20. Nożewski Mateusz - przyjmujący
  21. Piotrowski Mateusz - atakujący
  22. Szczurek Patryk - rozgrywający
  23. Golec Paweł - przyjmujący
  24. Bachmatiuk Marcin - środkowy
  25. Borawski Arkadiusz - przyjmujący
  26. Dryja Dawid - środkowy
  27. Gluz Mateusz - przyjmujący
  28. Gonciarz Kacper  - rozgrywający
  29. Macyra Szymon - przyjmujący
  30. Modzelewski Krzysztof - przyjmujący
  31. Romać Szymon - atakujący
  32. Zalewski Adrian - przyjmujący

TERMINY MECZY SMS I SPAŁA SPAŁA

Wszystkie mecze rozgrywane będą w sali OPO Spała.

I LIGA
 
Lp Data godz. GOSPODARZE GOŚCIE UWAGI
1 27.09.2008 17.00
SMS PZPS I Spała Gwardia Wrocław SA przełożony - 12.X
2 11.10.2008 17.00 SMS PZPS I Spała Rajbud Development GTPS Gorzów Wlkp.  
3 25.10.2008 17.00
SMS PZPS I Spała BBTS Siatkarz Original Bielsko Biała
4 15.11.2008 17.00 SMS PZPS I Spała MOW Orzeł Międzyrzecz AZS AWF  
5 29.11.2008 17.00
SMS PZPS I Spała Pronar Parkiet Hajnówka
II RUNDA
6 03.01.2009 17.00
SMS PZPS I Spała MUKS Siatkarz Wieluń
7 17.01.2009 17.00 SMS PZPS I Spała ASPS AVIA Świdnik
8 31.01.2009 17.00
SMS PZPS I Spała MCKiS Jaworzno
9 14.02.2009 17.00 SMS PZPS I Spała MKS MOS Interpromex Będzin
10 07.03.2009 17.00
SMS PZPS I Spała AZS PWSZ Nysa

TERMINY/WYNIKI

  AZS Gwardia  MUKS GTPS AVIA BBTS MCKiS Orzeł MKS MOS Pronar SMS
AZS PWSZ Nysa  
10.I
11.X
17.I
25.X
31.I
15.XI
14.II
29.XI
28.II
13.XII
3:2 
 1:3
3:0
1:3 
1:3
3:1 
3:2 
3:0 
3:0 
3:0
Gwardia Wrocław
04.X
 
17.I
25.X
31.I
15.XI
22.XI
29.XI
28.II
13.XII
20.XII
1:3 
1:3
3:0 
0:3 
3:2 
3:0 
  3:1 
0:3 
3:1 
3:0 
MUKS Siatkarz Wieluń
10.I
18.X
 
31.I
15.XI
14.II
29.XI
28.II
13.XII
20.XII
04.X
3:0 
3:1 
3:0 
2:3 
1:3
  3:0  
1:3 
 3:1
3:1 
 3:0
GTPS Gorzów Wlkp
18.X
24.I
08.XI
 
14.II
29.XI
28.II
13.XII
20.XII
04.X
10.I
3:0
3:0
2:3 
3:1
3:2 
3:0 
3:1
3:2 
1:3 
3:0 
ASPS AVIA Świdnik
24.I
08.XI
07.II
22.XI
 
28.II
13.XII
20.XII
04.X
10.I
18.X
 
3:1
3:1
3:2
0:3 
3:0
3:1 
0:3
3:1 
3:0 
BBTS  Bielsko Biał
08.XI
07.II
22.XI
21.II
06.XII
 
20.XII
04.X
10.I
18.X
24.I
3:0
3:0 
3:0
3:0 
3:2 
3:1 
3:1
0:3 
3:2 
3:0 
MCKiS  Jaworzno
07.II
14.II
21.II
06.XII
07.III
27.IX
 
11.X
17.I
24.I
08.XI
3:0
3:1
1:3 
2:3 
3:2 
0:3 
1:3
0:3
 
3:0 
MOW Orzeł Międzyrzecz
22.XI
21.II
06.XII
07.III
27.IX
10.I
10.I
 
24.I
08.XI
07.II
3:2
1:3 
0:3 
3:2
0:3 
3:0 
3:0 
 
3:0 
 3:0
MKS MOS Będzin 
21.II
06.XII
07.III
27.IX
10.I
11.X
18.X
25.X
 
07.II
22.XI
1:3 
3:2 
 1:3
3:1 
 0:3
 3:2
1:3
1:3 
1:3 
3:0
Pronar Hajnówka
06.XII
07.III
27.IX
10.I
11.X
17.I
25.X
31.I
15.XI
 
21.II
 3:0
3:0 
3:2 
3:2 
3:0
 2:3
1:3 
3:0 
3:1 
3:0 
SMS I Spała
07.III
27.IX
10.I
11.X
17.I
25.X
31.I
15.XI
14.II
29.XI
 
 0:3
0:3 
0:3
0:3 
2:3 
0:3 
0:3 
1:3 
0:3 
0:3 

 

TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 BBTS Siatkarz Original Bielsko Biała 20 45 51:25
2 MUKS Siatkarz Wieluń 20 43 49:27
3 ASPS AVIA Świdnik 20 40 47:31
4 AZS AWF MOW Orzeł Międzyrzecz 20 35 41:34
5 Pronar Parkiet Hajnówka 20 33 42:34
6 Rajbud Development GTPS Gorzów Wlkp 20 31 40:38
7 AZS PWSZ Nysa 20 30 37:37
8 MKS MOS Będzin 20 29 39:35
9 MCKiS  Jaworzno 20 24 30:42
10 Gwardia Wrocław SA 20 19 29:45
11 SMS PZPS I Spała 20 1 3:60

Sezon 2007/2008


KADRA NLO SMS PZPS I SPAŁA

SMS I

TRENERZY
  • Grzegorz Ryś - trener główny szkoły
  • Karol Janaszewski
  • Maciej Zendeł
  • Paweł Bińczyk - trener odnowy
ZAWODNICY
  1. Krzywiecki Maciej - przyjmujący
  2. Paniączek Maciej - przyjmujący
  3. Nowocień Jakub - środkowy
  4. Jasiński Mateusz - przyjmujący
  5. Pruski Mariusz - środkowy
  6. Wroński Łukasz - rozgrywający
  7. Wiśniewski Łukasz - środkowy
  8. Kasparek Przemysław - środkowy
  9. Piórkowski Szymon - atakujący
  10. Król Jan - atakujący
  11. Sacharewicz Mateusz - przyjmujący
  12. Swaczyna Adam - libero
  13. Drzyzga Fabian - rozgrywający
  14. Zatorski Paweł - libero
  15. Mika Mateusz - atakujący
  16. Włodarczyk Wojciech - rozgrywający
  17. Grzywacz Paweł - środkowy
  18. Fitrzyk Krzysztof - środkowy
  19. Kurek Marcin - przyjmujący
  20. Walczykowski Igor - atakujący
  21. Hain Piotr - środkowy
  22. Hebda Miłosz - środkowy

TERMINY MECZY SMS I SPAŁA SPAŁA

Wszystkie mecze rozgrywane będą w sali OPO Spała.

I LIGA
Lp Data godz. GOSPODARZE GOŚCIE UWAGI
1 29.09.2007 18.00
SMS PZPS I Spała KS  Poznań  
2 13.10.2007 18.00 SMS PZPS I Spała AZS PWSZ Nysa  
3 27.10.2007 18.00
SMS PZPS I Spała GTPS Gorzów Wlkp.  
4 10.11.2007 18.00 SMS PZPS I Spała BBTS Siatkarz Original Bielsko Biała  
5 24.11.2007 18.00
SMS PZPS I Spała Trefl Piłka Siatkowa SA  
6 08.12.2007 18.00
SMS PZPS I Spała Gwardia Wrocław  
II RUNDA
7 05.01.2008 18.00
SMS PZPS I Spała ASPS AVIA Świdnik  
8 19.01.2008 18.00 SMS PZPS I Spała KPS SKRA II Bełchatów  
9 02.02.2008 18.00
SMS PZPS I Spała MCKiS Energetyk Jaworzno  
10 23.02.2008 18.00 SMS PZPS I Spała MOW Orzeł Międzyrzecz AZS AWF  

TERMINY/WYNIKI

  Gw-ia Wrocł KS Pozna  Avia Świdn AZS  Nysa Skra Bełch GTPS Gorzó MCKiS Jaworz  BBTS B-B Orzeł Międz  Trefl  SMS I Spała
Gwardia Wrocław  
06.X
12.XII
20.X
26.I
03.XI
16.II
17.XI
01.III
01.XII
15.03
3:2 
 1:3
1:3 
3:2 
3:0 
3:0 
3:1 
3:0 
0:3 
3:0 
KS Poznań
05.I
 
19.I
27.X
02.II
10.XI
17.XI
24.XI
08.III
08.XII
15.XII
2:3 
2:3
2:3 
2:3 
3:2 
 3:0
3:2   
3:1 
1:3 
3:0 
ASPS AVIA Świdnik
13.X
20.X
 
02.II
10.XI
23.II
24.XI
08.III
08.XII
15.XII
06.X
 3:1
1:3 
3:1 
3:0 
3:2
  1:3  
3:1 
 3:2
3:2 
3:0 
AZS PWSZ Nysa
19.I
26.I
03.XI
 
23.II
24.XI
08.III
08.XII
15.XII
06.X
12.I
3:2
3:2
0:3 
0:3
 3:0
0:3 
1:3
3:1 
2:3 
 3:0
KPS SKRA II Bełchatów
27.X
02.II
16.II
17.XI
 
08.III
08.XII
15.XII
06.X
12.I
20.X
1:3
3:0
3:1
1:3
3:2 
3:2
3:0 
3:1
1:3 
3:0 
GTPS Gorzów Wlkp
02.II
16.II
17.XI
01.III
01.XII
 
15.XII
06.X
12.I
20.X
26.I
3:1
 3:2
3:1
 2:3
3:2 
3:0 
3:2
3:0 
2:3 
3:0 
MCKiS  Jaworzno
16.II
17.XI
01.III
01.XII
15.III
29.IX
 
12.I
20.X
26.I
03.XI
3:0
0:3
3:1 
0:3 
3:2 
 3:2
2:3
1:3
1:3 
3:0 
BBTS  Bielsko Biał
23.II
01.III
01.XII
15.III
29.IX
05.I
13.X
 
26.I
03.XI
16.II
1:3
3:2 
 3:0
3:1
3:0 
0:3 
0:3 
3:2 
3:0 
3:1 
MOW Orzeł Międzyrzecz 
24.XI
01.XII
15.III
29.IX
05.I
13.X
19.I
27.X
 
16.II
17.XI
2:3 
 0:3
3:0 
0:3 
1:3 
3:2 
3:0 
3:1 
0:3 
3:1 
Trefl Piłka Siatkowa SA
03.III
15.III
29.IX
05.I
13.X
19.I
27.X
02.II
10.XI
 
01.III
1:3 
2:3 
 2:3
3:2 
3:2
 3:0
3:0 
3:0 
3:0 
3:1 
SMS I Spała
08.XII
29.IX
05.I
14.X
19.I
27.X
02.II
10.XI
23.II
24.XI
 
0:3 
0:3 
2:3 
0:3 
0:3 
0:3 
3:0 
1:3 
3:0 
1:3 

 

TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 Trefl Piłka Siatkowa SA Gdańsk 20 44 52:28
2 Gwardia Wrocław SSA 20 39 48:30
3 KS Poznań 20 35 47:38
4 AZS PWSZ Nysa 20 34 43:35
5 KPS SKRA II Bełchatów 20 34 44:36
6 GTPS Gorzów Wielkopolski 20 34 44:38
7 ASPS AVIA Świdnik 20 33 44:37
8 BBTS Siatkarz Original Bielsko Biała 20 29 38:40
9 MCKiS Energetyk Jaworzno 20 21 27:45
10 AZS AWF MOW Orzeł Międzyrzecz 20 20 28:47
11 SMS PZPS I Spała 20 7 13:54

Sezon 2006/2007


KADRA NLO SMS PZPS I SPAŁA



TRENERZY
  • I trener - Karol Janaszewski
  • II trener - Maciej Zendeł
ZAWODNICY
  • Krzywiecki Maciej - przyjmujący
  • Paniączyk Maciej - przyjmujący
  • Drzyzga Fabian - rozgrywający
  • Wroński Łukasz - rozgrywający
  • Wiśniewski Łukasz - środkowy
  • Kasparek Przemysław - środkowy
  • Piórkowski Szymon - atakujący
  • Król Jan - atakujący
  • Nowocień Jakub - przyjmujący
  • Jasiński Mateusz - przyjmujący
  • Fitrzyk Krzysztof - środkowy
  • Swaczyna Adam - libero
  • Frankowski Filip - przyjmujący
  • Zatorski Paweł - libero
  • Szulikowski Mariusz - przyjmujący
  • Wojtowicz Mateusz - przyjmujący
  • Mika Mateusz - atakujący
  • Pruski Mariusz - środkowy
  • Włodarczyk Wojciech - rozgrywający

Druk wyróżniony - zawodnicy podstawowi;
Pozostali - uzupełnienie składu.


TERMINY MECZY SMS I SPAŁA

Pola wyróżnione - mecze rozgrywane w sali OPO Spała.

I LIGA
Lp Data godz. GOSPODARZ GOŚĆ UWAGI
1 07.10.2006 S 18.00 SMS PZPS I Spała KS Joker Piła  
2 14.10.2006 S   AZS PWSZ Nysa  SMS I PZPS Spała   
3 21.10.2006 S 18.00 SMS I PZPS Spała  MCKiS Energia Jaworzno  
4 28.10.2006 S   ASPS Avia Świdnik SMS I PZPS Spała   
5 04.11.2006 S 18.00 SMS I PZPS Spała  KPS Skra II Bełchatów  
6 15.11.2006 Śr   Pronar OSiR Hajnówka SMS I PZPS Spała   
7 18.11.2006 S 18.00 SMS I PZPS Spała  BBTS Siat-Org Bielsko-Biała  
8 25.11.2006 S   MKS Bzura Ozorków SMS I PZPS Spała   
9 02.12.2006 S 18.00 SMS I PZPS Spała  GTPS Gorzów Wielkopolski  
10 06.12.2006 Śr   KS Inotel Poznań SMS I PZPS Spała   
11 09.12.2006 S 18.00 SMS I PZPS Spała  SPS Zduńska Wola  
12 06.01.2007 S   Płomień SSA Sosnowiec SMS I PZPS Spała   
II RUNDA
13 13.01.2007 S   KS Joker Piła SMS I PZPS Spała   
14 17.01.2007 Śr 17.00 SMS I PZPS Spała  AZS PWSZ Nysa   
15 20.01.2007 S   MCKiS Energia Jaworzno SMS I PZPS Spała   
16 27.01.2007 S 18.00 SMS I PZPS Spała  ASPS Avia Świdnik  
17 03.02.2007 S   KPS Skra II Bełchatów SMS I PZPS Spała   
18 10.02.2007 S 17.00 SMS I PZPS Spała  Pronar OSiR Hajnówka  
19 14.02.2007 Śr   BBTS Siat-Org Bielsko-Biała SMS I PZPS Spała   
20 17.02.2007 S 18.00 SMS I PZPS Spała  MKS Bzura Ozorków  
21 24.02.2007 S   GTPS Gorzów Wielkopolski SMS I PZPS Spała   
22 03.03.2007 S 17.00 SMS I PZPS Spała  KS Inotel Poznań  
23 10.03.2007 S   SPS Zduńska Wola SMS I PZPS Spała   
24 17.03.2007 S 17.00 SMS I PZPS Spała  Płomień SSA Sosnowiec  




TERMINY/WYNIKI

  Płom Sosn  KS Piła  AZS Nysa MCKiS Jawo  ASPS Świd KPS Bełch OSiR Hajn BBTS Bi Bi MKS Ozor GTPS Gorz KS Pozn SPS ZdWo SMS I Spała
Płomień Sosnowiec  
17.01
21.10
27.01
04.11
10.02
18.11
17.02
02.12
03.03
09.12
14.03
06.01
3:1 
3:0 
 3:0
3:0 
 3:0 
3:1 
3:0 
3:0 
3:0 
3:0 
3:0  
3:0 
KS Joker Piła
14.10
 
27.01
04.11
10.02
18.11
17.02
02.12
03.03
09.12
14.03
06.01
14.01
0:3 
3:0 
3:0 
3:1 
3:1
3:0 
3:1 
3:0 
3:1 
 3:1
3:0
3:2
AZS PWSZ Nysa
20.01
28.10
 
10.02
18.11
17.02
02.12
03.03
09.12
14.03
06.01
14.01
14.10
3:2 
3:0 
2:3 
 3:2
3:0 
 3:0
 3:2
 3:1
3:1 
3:0 
3:0 
3:0 
MCKiS Ener. Jaworzno
28.10
03.02
15.11
 
17.02
02.12
03.03
09.12
14.03
06.01
14.01
17.01
20.01
3:2 
2:3 
1:3 
0:3 
 1:3
3:2 
2:3 
3:1 
3:1 
3:0
3:2 
3:2 
ASPS Avia Świdnik
03.02
15.11
14.02
25.11
 
03.03
09.12
14.03
06.01
14.01
14.10
20.01
28.10
1:3 
0:3 
1:3 
3:2
2:3 
3:1 
3:0 
3:0 
3:1 
 2:3
3:0 
 3:1
KPS Skra II Bełchatów
15.11
14.02
25.11
24.02
06.12
 
14.03
06.01
14.01
14.10
20.01
28.10
03.02
0:3 
2:3 
0:3 
3:1 
3:2 
3:1 
0:3 
3:1 
 3:1
3:0 
 3:2
3:0 
PronarOSiR Hajnówka
14.02
25.11
24.02
06.12
10.03
16.12
 
14.01
14.10
20.01
28.10
03.02
15.11
1:3 
 1:3
3:2 
3:1 
3:0 
1:3 
3:2 
0:3 
3:1 
3:2 
1:3 
 3:0
BBTS Siat-Org Bielsko-Biała
25.11
24.02
06.12
10.03
16.12
17.03
07.10
 
20.01
28.10
03.02
15.11
14.02
1:3 
2:3 
1:3 
3:1 
2:3 
1:3 
1:3 
3:0 
3:1 
3:1 
3:2 
 3:0
MKS Bzura Ozorków
24.02
06.12
10.03
16.12
17.03
07.10
17.01
21.10
 
03.02
15.11
14.02
25.11
3:0 
1:3 
 
0:3 
0:3 
 0:3
 0:3
3:0 
2:3 
3:2 
3:2 
1:3 
GTPS Gorzów Wielkopolski
06.12
10.03
16.12
17.03
07.10
17.01
21.10
27.01
04.11
 
14.02
25.11
24.02
0:3 
 
1:3 
3:2 
3:1 
3:0 
3:0
3:1 
1:3 
3:1 
3:0 
3:0 
KS Inotel Poznań
10.03
16.12
17.03
07.10
17.01
21.10
27.01
04.11
10.02
18.11
 
24.02
06.12
0:3
 3:2
0:3 
3:1 
2:3 
2:3 
3:1 
3:0 
 3:1
0:3 
3:2 
3:1 
SPS Zduńska Wola
16.12
17.03
07.10
14.10
21.10
27.01
04.11
10.02
18.11
17.02
02.12
 
10.03
3:1 
3:2 
 0:3
1:3
 1:3
 2:3
3:0 
2:3 
3:1 
3:2 
3:2 
2:3 
SMS I PZPS Spała
17.03
07.10
17.01
21.10
27.01
04.11
10.02
18.11
17.02
02.12
03.03
09.12
 
0:3 
0:3 
1:3 
0:3 
 1:3
0:3
3:1 
2:3 
0:3
0:3 
0:3 
2:3 



TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 Płomień Sosnowiec 24 62 65:17
2 AZS PWSZ Nysa 24 59 64:26
3 KS Joker Piła 24 55 62:31
4 KPS Skra II Bełchatów 24 44 51:41
5 ASPS Avia Świdnik 24 40 51:44
6 GTPS Gorzów Wielkopolski 24 32 45:46
7 MCKiS Energetyk Jaworzno 24 32 47:52
8 BBTSSiatkarz-Original Bielsko-Biała 24 30 44:53
9 KS Inotel Poznań 24 29 40:55
10 SPS Zduńska Wola 24 28 42:59
11 Pronar OSiR Hajnówka 24 25 38:54
12 MKS Bzura Ozorków 24 20 31:56
13 SMS I PZPS Spała 24 12 21:67
 

Punktacja:
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

Sezon 2005/2006


KADRA NLO SMS PZPS I SPAŁA

SMS I

TRENERZY
  • I trener - Zdzisław Gogol
  • II trener - Dariusz Daszkiewicz
  • Trener odnowy - Wiktor Bronsky
ZAWODNICY
  1. Kaczmarek Waldemar - rozgrywający
  2. Antosik Krzysztof - rozgrywający
  3. Chaberek Michał - przyjmujący
  4. Gorzewski Mateusz - przyjmujący
  5. Gunia Dawid - atakujący
  6. Janeczek Bartosz - przyjmujący
  7. Jarosz Jakub - przyjmujący
  8. Jacyszyn Artur - przyjmujący
  9. Kamiński Michał - atakujący
  10. Komorowski Paweł - środkowy
  11. Kusaj Maciej- rozgrywający
  12. Podgórski Bartłomiej - rozgrywający
  13. Prochera Jakub - przyjmujący
  14. Sarnecki Mikołaj - atakujący
  15. Sufa Bartosz- libero
  16. Szumilewicz Marcin - środkowy
  17. Śląski Jędrzej - środkowy
  18. Świechowski Arkadiusz - środkowy
  19. Wojtysiak Patryk - atakujący
  20. Peschke Paweł - środkowy

TERMINY/WYNIKI


  AZS SK   BKS KS   MOW BBT GTP KPS Pro ASP STS MKS Zaw MCK SMS
AZS PWSZ Nysa  
 2 
 4 
 19 
 5 
 21 
 7 
 23 
 9 
 25 
 11 
 27 
 13 
 29 
 15 
3-1 
 3-1 
 2-3 
 3-1 
 3-2 
 3-2 
 3-2 
 3-1 
 2-3 
 3-0 
 3-0 
 1-3 
 3-1 
 3-1 
SK Górnik Radlin
 17 
 
 19 
 20 
 21 
 22 
 23 
 24 
 25 
 26 
 27 
 13 
 29 
 15 
 16 
 0-3 
 2-3
 1-3 
 3-1 
 1-3 
 3-0
 1-3 
 1-3 
 2-3 
 1-3 
 3-1 
 3-1 
 0-3 
 1-3 
BKS Del. Chem. Bydgoszcz
 18 
 4 
 
 21 
 7 
 23 
 9 
 25 
 11 
 27 
 13 
 29 
 15 
 16 
 2 
 0-3 
 3-0 
 3-1 
 3-1 
 3-2
 3-1 
 3-0 
 3-1 
 3-1
 3-0 
 3-1
 3-1 
 2-3 
 3-0 
KS Jadar Radom
 4 
 5 
 6 
 
 23 
 9 
 25 
 11 
 27 
 13 
 29 
 15 
 16 
 2 
 18 
 3-1 
 3-0 
 3-0 
 3-0
 3-0 
 3-1 
 2-3 
 3-0
 3-0 
 0-3 
 3-0 
 3-0 
 3-1 
 2-3 
MOW Orzeł Międzyrzecz
 20 
 6 
 22 
 8 
 
 25 
 11 
 27 
 13 
 29 
 15 
 16 
 2 
 18 
 4 
 1-3 
 2-3 
 0-3 
 0-3 
 1-3
 3-0 
 3-1 
 1-3 
 0-3
 2-3 
 3-1 
 1-3 
 3-0 
 3-2 
BBTS Siat-Org Bielsko-Biała
 6 
 8 
 24 
 10 
 
 27 
 13 
 29 
 15 
 16 
 2 
 18 
 4 
 20 
 1-3 
 3-0 
 3-1 
 1-3 
 3-1 
 2-3 
 2-3 
 1-3 
 3-1 
 3-2 
 3-2 
 3-0 
 3-2 
 3-0 
GTPS Gorzów Wielkopolski
 22 
 8 
 24 
 10 
 26 
 12 
 
 29 
 15 
 16 
 2 
 18 
 4 
 20 
 6 
 1-3 
 3-2 
 1-3
 0-3 
 3-1 
 3-0 
 1-3
 3-0 
 3-0 
 2-3 
 3-1 
 3-1 
 2-3 
 3-2 
KPS Skra II Bełchatów
 8 
 10 
 26 
 12 
 28 
 14 
 
 16 
 2 
 18 
 4 
 20 
 6 
 22 
 1-3 
 3-2 
 0-3
 2-3 
 3-0 
 3-1 
 1-3 
 1-3 
 2-3 
 3-0 
 3-1 
 3-0 
 3-2 
 3-0 
Pronar OSiR Hajnówka
 24 
 10 
 26 
 12 
 28 
 14 
 30 
 1 
 
 18 
 4 
 20 
 6 
 22 
 8 
 3-2
 3-1 
 2-3
1-3 
 .3-0
 3-0
 2-3
 0-3 
 3-1 
 3-1 
 2-3 
 3-1 
 0-3 
 3-0 
ASPS Avia Świdnik
 10 
11 
 12 
 28 
 14 
 30 
 1 
 17 
 3 
 
 20 
 6 
 22 
 8 
 24 
 3-2 
 1-3 
 1-3 
 3-2 
 3-0 
 1-3 
 3-0 
 3-0 
 3-2 
 3-0 
 3-1 
 3-0 
 2-3 
1:3
STS Olimia Sulęcin
 26 
 12 
 28 
 14 
 30 
 1 
 17 
 3 
 19 
 5 
 
 22 
 8 
 24 
 10 
 1-3
 3-2 
 0-3 
 1-3 
 1-3
 3-1 
 3-0 
 3-2 
 0-3
 1-3 
 3-0 
 3-2 
 3-2 
3-2 
MKS Bzura Ozorków
 12 
 28 
 14 
 30 
 1 
 17 
 3 
 19 
 5 
 21 
 7 
 
 24 
 10 
 26 
 0-3 
 2-3
 2-3 
 3-0
 3-1 
 3-1 
 3-1 
 0-3
 3-1 
 2-3
 3-1 
 2-3 
2-3 
 2-3 
Zawkrze AZS UWM Mława
 28 
 14 
 30 
 1 
 17 
 3 
 19 
 5 
 21 
 7 
 23 
 9 
 
 26 
 12 
 1-3
3-0 
 0-3 
 1-3 
 3-2 
 0-3 
 3-0 
 1-3 
 0-3 
 1-3 
 3-1
 2-3 
 3-2
 3-1 
MCKiS Ener. Jaworzno
 14 
 30 
 1 
 17 
 3 
 19 
 5 
 21 
 7 
 23 
 9 
 25 
 11 
 
 28 
 1-3 
 3-1 
 0-3 
 2-3 
 3-1 
 3-0 
 2-3 
 3-1
 3-0 
 3-2 
 3-0 
 3-0
 0-3 
 3-2 
SMS I PZPS Spała
 30 
 1 
 17 
 3 
 19 
 5 
 21 
 7 
 23 
 9 
 25 
 11 
 27 
 13 
 
 3-2 
 2-3 
 0-3 
 0-3 
 2-3 
 1-3 
 2-3
 3-2 
 3-1
 0-3 
 0-3
 0-3 
 3-0 
 1-3 



TABELA KOŃCOWA sezonu 2005/2006
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 KS Jadar Radom 28 66 73:32
2 BKS Delecta-Chemik Bydgoszcz 28 66 73:32
3 AZS PWSZ Nysa 28 65 75:40
4 MCKiS Energetyk Jaworzno 28 48 63:52
5 ASPS Avia Świdnik 28 46 62:50
6 KPS Skra II Bełchatów 28 46 60:52
7 Pronar OSiR Hajnówka  28 45 55:52
8 BBTSSiatkarz-Original Bielsko-Biała 28 43 56:55
9 GTPS Gorzów Wielkopolski 28 36 51:61
10 STS Olimpia Sulęcina 28 33 48:61
11 MKS Bzura Ozorków 28 32 47:66
12 Zawkrze AZS UWM Mława 28 29 42:64
13 SMS I PZPS Spała 28 27 42:71
14 SK Górnik Radlin 28 26 43:70
15 MOW Orzeł Międzyrzecz 28 22 38:70
 

Punktacja:
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

Źródło: siatka.org/SMS Spała