W tym tygodniu rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020.  Powrót do szkolnych ławek oznacza również powrót do treningów i zmagań boiskowych. W ramach przygotowań do sezonu wzięliśmy udział w 2 turniejach towarzyskich.

               Zespół trenerów Marka Skrobota i Macieja Zendeła udał się na turniej do Lublina gdzie wziął udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublina.  Po przegranej z gospodarzem LUK Politechnika Lublin 3:0 i wygranej z Avią Świdnik 3:1 nasz zespół zajął ostatecznie 3 miejsce w turnieju. Wcześniej w ramach przygotowań do sezonu 1 ligi zespół rozegrał sparingi z drużynami AZS AGH Kraków, Al-Ain Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz 2 spotkanie sparingowe z drużyną Czarnych Rząśnia.  Zespół zainauguruje rozgrywki w KRISPOL 1. Lidze już w najbliższy piątek w Nysie.

               W tym samym czasie gdy nasz pierwszy zespół grał w Lublinie nasza druga drużyna udała się na towarzyski Turniej Juniorów o Puchar Prezesa MWZPS do Nowego Dworu Mazowieckiego. Nasz zespół rozegrał 3 spotkania ( z drużynami Skry Bełchatów, RCS Czarni Radom oraz UKS Plasa Warszawa) które zakończył się identycznym wynikiem 2:1 dla naszego zespołu co zapewniło podopiecznym Trenera Michała Bąkiewicza 1 miejsce w turnieju.

 

              Wszystkim naszym drużyną życzymy powodzenia w zbliżającym się sezonie!

 [fot. Politechnika Lubelska oraz MWZPS]