Trwa turnieju finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów oraz Letnia Uniwersjada w Neapolu w których świetnie radzą sobie  nasze reprezentacje w składzie których znajduję się wielu naszych absolwentów i byłych uczniów.

               Pierwsza reprezentacja która rozgrywa turniej w Chicago wywalczyła wczoraj awans do półfinału pokonując drużyny Brazylii i Iranu. Wśród grających tam zawodników związani ze szkoła byli: Marcin Komenda, Bartłomiej Bołądź, , Maciej Muzaj, Bartosz Bednorz, Tomasz Fornal, Bartosz Kwolek, Norbert Huber, oraz Jędrzej Gruszczyński.

               Zespół Uniwersjadowy awansował do finału turnieju pokonując dziś w pół finale tych rozgrywek Rosje w stosunku 3 do 2.  O sile tego zespoły również stanowią w większości nasi byli uczniowie: Łukasz Kozub, Paweł Halaba, Bartłomiej Lipiński, Damian Domagała, Bartosz Filipiak, Patryk Niemiec, Jan Nowakowski Jędrzej Gruszczyński  oraz Mateusz Masłowski.

               Za obie nasz reprezentacje trzymamy kciuki w dalszej walce.

               Jak widać pracą wykonywana w szkolę przynosi wymierne efekty, nie tylko w postaci medali Młodzieżowych imprez, ale również w postaci długofalowej-  dostarczania zawodników do reprezentacji seniorskiej z czego ogromnie się cieszymy.