Reprezentacja Polski kadetów prowadzona przez trenera Marka Skrobota wzięła udział w międzynarodowym turnieju we Włoszech Cornacchia World Cup. Skład drużyn opierała się w całości na uczniach naszej szkoły z klasy II i I. Nasza kadra zajęła 5 miejsca na 32 startując zespoły.

Ostateczna klasyfikacja drużyn:

  1. CLUB ITALIA
  2. KIOENE PADOVA
  3. ITAS TRENTINO
  4. YAKA VOLLEY VARESE
  5. POLONIA NATIONAL TEAM
  6. AZIMUT LEO SHOES MODENA VOLLEY
  7. POWERVOLLEY MILANO
  8. SWEDEN NATIONAL TEAM
  9. VOLLEY TREVISO
  10. LA PIAVE VOLLEY
  11. HAASRODE LEUVEN (Belgium)
  12. DIAVOLI ROSA MONZA
  13. GERMANY NATIONAL TEAM
  14. HESSEN (Germany)
  15. JASTRZEBSKI WEGIEL A (Poland)
  16. SMS OSTRADA (Poland)
  17. ARGE BADEN WURTTEMBERG (Germany)
  18. IRAN NATIONAL TEAM
  19. ASD FUTURA CORDENONS
  20. VK CHERNO MORE VARNA (Bulgaria)
  21. SOFIA UNIVERSITY (Bulgaria)
  22. PERSONAL TIME INVENT VTC
  23. SLOVAKIA NATIONAL TEAM
  24. CROATIA NATIONAL TEAM
  25. VKP SPU NITRA (Slovakia)
  26. BLUVOLLEY VERONA
  27. ANBUD MKS BEDZIN (Poland)
  28. SLOVENIA NATIONAL TEAM
  29. PALLAVOLO VAL CHISONE TORINO
  30. JASTRZEBSKI WEGIEL B (Poland)
  31. ENGLAND NATIONAL TEAM
  32. AASM (Portugal)

 

 

Kadra Polski kadetów na międzynarodowy turniej we Włoszech:
Michał Ciok (Trefl Gdańsk) przyjmujący
Jakub Czerwiński (NTS Trójka Nakło) przyjmujący
Jakub Dereń (AKS Rzeszów) libero
Jakub Durski (AKS Rzeszów) rozgrywający
Dawid Dulski (Jedynka Poznań) atakujący
Dominik Kramczyński (AZS PWSZ Nysa) środkowy
Adrian Markiewicz (BBTS Bielsko Biała) środkowy
Michał Nowakowski (Stowarzyszenie Częstochowska Siatkówka) przyjmujący
Maciej Nowowsiak (RCS Nowy Sącz) libero
Bartosz Sławiński (RCS Radom) rozgrywający
Szymon Trojański (Trefl Gdańsk) przyjmujący
Karol Urbanowicz (Trefl Gdańsk) środkowy
Krystian Walczak (Jastrzębski Węgiel Żory) atakujący
Patryk Wójciak (Lechia Tomaszów Mazowiecki) przyjmujący

Sztab szkoleniowo-medyczny:
Marek Skrobot – trener
Maciej Zendeł – II trener
Piotr Pszczoła – trener przygotowania medycznego
Jakub Łamajkowski – fizjoterapeuta
Kamil Nalepka – statystyk
Tomasz Wątorek – asystent trenera