Dwa wyjazdowe mecze rozegrały nasze drużyny w ramach 11 kolejki rozgrywek II ligi mężczyzn.

Drużyna SMS PZPS Spała I rozgrywała swoje spotkanie w Rybniku, gdzie po bardzo zaciętym spotkaniu wygrała w stosunku 3:1. Szczególnie dramatyczny przebieg miał ostatni 4 set w którym nasi młodzi siatkarze przegrywali już 20:24, ale to oni zachowali w końcówce więcej zimnej krwi i zwyciężyli 27:25.  W naszym zespole bardzo dobrze funkcjonował blok którym zdobyliśmy 17 punktów ( 6 bloków zaliczył Patryk Cichosz, po 4 Damian Czyżyk i Przemysław Kupka). Najwięcej punktów dla drużyny zdobył nasz atakujący Przemek Kupka - aż 28 pkt!

Z kolei  nasz drugi zespół udał się na wyjazdowe spotkanie do Wilczyna gdzie podejmował miejscowe Wilki Wilczyn. Po pierwszym zaciętym, zakończony na przewagi secie w którym zwyciężyliśmy 30:28 pozostałe dwa sety przebiegały już pod nasze dyktando-  w żadnym z nich nie pozwoliliśmy przeciwnikom  przekroczyć granicy 20 punktów.  Bardzo dobre zawody w naszym zespole  rozegrał nasz przyjmujący Filip Grygiel!

TS Volley Rybnik           - SMS PZPS Spała 1:3 (22:25, 25:16, 23:25, 25:27)

LUKS WILKI Wilczyn - SMS PZPS Spała 2 0:3 (28:30, 19:25, 17:25)