Jesteśmy Mistrzami Świata! 

       W minioną niedziele w Turynie Reprezentacja Polski Siatkarzy zdobyła złoty medal Mistrzostw Świata broniąc tym samym tytułu zdobytego 4 lata wcześniej na mundialu którego byliśmy gospodarzem.  Fakt ten cieszy nas tym bardziej, że  w złotej drużynie mamy swoich reprezentantów zarówno w składzie drużyny jak i sztabie szkoleniowym. Fabian Drzyzga oraz Paweł Zatorski są absolwentami naszej szkoły z roku 2008, Mateusz Bieniek to absolwent z roku 2013, w roku 2014 mury naszej szkoły opuścił Aleksander Śliwka, natomiast Jakub Kochanowski oraz Bartosz Kwolek to byli uczniowie naszej szkoły z niezwykle utytułowanego rocznika 1997. W sztabie szkoleniowym Mistrzów Świata znalazł się również trener naszej szkoły, pełniący funkcje asystenta  trenera Vitala Heynena – Sebastian Pawlik. Ponadto w szerokiej kadrze przygotowującej się do mistrzostw świata znalazło się jeszcze 11  byłych uczniów lub absolwentów naszej szkoły: Marcin Komenda, Norbert Huber, Mateusz Masłowskim Łukasz Kozub, Jan Nowakowski, Maciej Muzaj, Bartosz Bednorz, Tomasz Fornal, Mateusz Mika, Kacper Piechocki i Rafał Szymura. Całej drużynie, jak i sztabowi trenerskiemu składamy serdeczne gratulacje!!!