W ostatnią środę w naszej szkole miało miejsce ciekawe wydarzenie. W ramach przygotowań do rozgrywek II ligowych odbył się pierwszy w historii mecz o superpuchar SMSu PZPS w Spale. Naprzeciw siebie stanęły dwie nasze drużyny- SMS PZPS I która będzie występować pod wodzą trenerów Macieja Zendeła i Michała Bąkiewicza w grupie 5 II ligi oraz występujący na tym samym poziomie rozgrywkowym, ale grającym w grupie 3 SMS PZPS II prowadzony przez trenerów Marka Skrobota i Tomasz Wątorka. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu SMS PZPS I który w nagrodę oprócz pucharu wygrał również wyjście do restauracji „Olimpijskiej”. Mecz ten był ostatnim przetarciem przed początkiem rozgrywek II ligi którą nasi uczniowie zainaugurują już w sobotę 29.09.18 w hali COS Spała. Zapraszamy! 15:30 SMS PZPS Spała II - Eco-Team AZS IV LO Częstochowa 18:00 SMS PZPS Spała I- WIE-DRUK MKS Będzin