W dniach 07-09.06.2018 uczennice naszej szkoły uczestniczyły w Ogólnopolskim Turnieju Juniorek w Siatkówce Plażowej Plaża Gotyku 2018.
W turnieju dziewcząt udział wzięły dwa zespoły z naszej szkoły,
były to uczennice klasy pierwszej:
Zuzanna Herrmann – Klaudia Perowicz oraz
Aleksandra Stadnik i Dominika Zatorska.
Turniej rozgrywano systemem brazylijskim na 24 zespoły, co oznaczało, że z turnieju zespół eliminuje dopiero druga porażka. Z dumą możemy poinformować, że nasze uczennice Klaudia Perowicz oraz Zuzanna Herrmann zdobyły brązowe medale Plaży Gotyku 2018 w kategorii juniorek. W turnieju doznały tylko porażki z późniejszymi triumfatorkami parą Antczak/Prządka.
Gościem honorowy turnieju, który dekorował Zuzannę i Klaudię, był złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Montrealu w 1976 roku i Mistrz Świata z Meksyku w 1974 roku Edward Skorek.

@.STADNIK