Na boiskach plażowych w Polsce Patrycja i Julka w podwójnej złotej koronie.

Uczennice naszej szkoły Julia Gierczyńska oraz Patrycja Jundziłł zajęły pierwsze miejsce
w Mistrzostwach Polski Kadetek podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywanej
w dniach 17-19 lipca 2017 roku w Warszawie.
W turnieju tym dziewczęta nie przegrały ani jednego spotkania i zaprezentowały wysokie umiejętności techniczno-taktyczne.
Ponadto, Patrycja Jundziłł została wybrana MVP turnieju finałowego.

Na kolejne sukcesy dziewcząt na piasku nie czekaliśmy zbyt długo.
W dniach 25-26 lipca w Częstochowie rozegrano Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Juniorek.
W meczu o złoty medal grały  uczennice naszej szkoły Martyna Kłoda i Magdalena Orlicka przeciwko Julii Gierczyńskiej i Patrycji Jundziłł.
Lepsze okazały się młodsze zawodniczki - Julka i Patrycja.
Wywalczyły złoty medal i tytuł Mistrzyń Polski Juniorek w siatkówce plażowej w 2017 roku.
Również i w  tym turnieju Patrycja Jundziłł została wybrana MVP juniorek.